Графік роботи:

Замовлення онлайн: 24/7

Кол-центр: пн-нд: 9:00 - 19:00

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біговели

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Декілька років тому дитячі біговелі викликали здивування, і багато хто не міг зрозуміти, що це таке і для чого вони потрібні. Але зараз всі батьки добре знають, наскільки ці розважальні транспортні засоби є корисними для дітей. Біговел може стати першим транспортом вашого малюка, і його легко можна взяти з собою на вулицю, щоб забезпечити малюкові цікавий, активний і веселий відпочинок. Діти є дуже енергійними, вони постійно рухаються, бігають і стрибають. Тому дитячий біговел стане відмінним рішенням для них. Він надасть дитині необхідне різноманіття та додатковий заряд бадьорості.

Крім того, купівля дитячого біговела - це також інвестиція в здоров'я вашої дитини. Під час їзди на біговелі вона буде розвивати навички тримання балансу і рівноваги, покращувати координацію рухів, міцнити і розвивати м'язи ніг. Крім того, регулярна їзда на біговелі сприяє загальному фізичному розвитку дитини, робить її більш витривалою і міцною. Україна на сьогоднішній день не єдиний країна, де популярність біговелів для дітей швидко зростає. Якщо ви вирішили придбати біговел для своєї дитини, варто врахувати деякі нюанси.

Як обрати дитячий біговел? По-перше, всі біговелі можна розділити на категорії залежно від матеріалу виготовлення. Існують пластикові, металеві і навіть дерев'яні варіанти. Для молодших дітей найкращим вибором буде пластиковий біговел. Це пов'язано з тим, що дитині повинно бути легко керувати своїм транспортним засобом, а пластиковий біговел є легким і зручним для маневрування. Крім того, він легко підійде для підняття, повороту або переміщення у разі потреби. Для старших дітей можна розглядати металеві варіанти. Вони відрізняються довговічністю і, як у велосипедів, можуть мати регульоване сидіння і кермо. Додатковою перевагою є наявність підставки, що дозволяє легко припаркувати біговел.

Також біговелі можна розділити на групи в залежності від кількості коліс. Вони можуть бути двоколісними, трьохколісними або чотирьохколісними. Для маленьких дітей широкі і стійкі колеса є найкращим вибором, а для старших дітей можна розглядати навіть моделі з гумовими колесами, як у велосипедів. Збереження рівноваги на таких моделях складніше, але навчитися цьому дуже цікаво. Крім того, існує цікавий варіант - самокат-біговел. Цей транспортний засіб має сидіння і може бути використаний як самокат або біговел залежно від бажання. Сидіння можна легко зняти, щоб кататися стоячи, а при потребі встановити знову, щоб сісти і продовжити поїздку.

Якщо ви шукаєте місце, де можна придбати дитячий біговел за доступними цінами, рекомендує це зробити в нашому інтернет-магазині litoys.com.ua!

Вгору
,