Ми працюємо. Все буде Україно! 💙💛
Графік роботи:

Замовлення онлайн: 24/7

Кол-центр: пн-пт: після 17:00

 сб-нд: з 10:00 по 18:00

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

3Doodler Start

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зустрічайте 3Doodler Start - першу дитячу 3D ручку!
Ключові переваги:

  • Розвиває мислення в 3D

Допомагає дітям та дорослим розвивати навички, необхідні для проектування, планування, будівництва та розуміння простору! 

  • Розваги без меж!

З ручками 3Doodler – можна створити все, що завгодно, не обмежуючи уяву дитини. можно создавать все, что угодно, не ограничивая воображение ребенка.

  • Екологічність

Для 3Doodler Start використовується спеціально розроблений еко-пластик, який плавиться при дуже низьких температурах. Немає шкідливих смол або клею. Стрижні з PLA-пластика для 3Doodler Create виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що забезпечує високу якість виробів та їх безпеку.

  • Бездротові технології

Ручка 3Doodler Start - автономна, працює від акумулятора, одного заряду якого вистачає на 45 - 60 хвилин використання. Заряджається за допомогою мікро-USB кабелю. 

  • Проста у використанні

Активація ручки 3Doodler Start відбувається натисканням кнопки на корпусі. Має одну швидкість при одній температурі плавлення. А в процесі роботи витрачає змінні стрижні з кольорового еко-пластика - поставляються в невеликій кількості в комплекті з ручкою і доступні до покупки окремо. 

  • Можливість виправити неточності

Доки пластик застигає, фігури можна формувати і підправляти руками.

Розгорнути
Вгору