Ми працюємо. Все буде Україно! 💙💛
Графік роботи:

Замовлення онлайн: 24/7

Кол-центр: пн-пт: після 17:00

 сб-нд: з 10:00 по 18:00

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Продукція Becks Plastilin

Продукція Becks Plastilin в Україні

Товари бренду Becks Plastilin відомі покупцям понад 52 років. Німецька компанія випускає різні види пластиліну з 1968 року, коли її заснував Герман Бек. У 1991 р бізнес передали під управління організації, що створює робочі місця для людей з обмеженими можливостями та психічними захворюваннями, - Freundeskreis Mensch e.V. Таким чином купуючи пластилін «Бокс» люди підтримують великий соціальний проект.

Вся продукція «Бекс Пластилін» проводиться в Німеччині, в містечку Гомарінген.

Becks Plastilin: якісні матеріали для ліплення

Becks Plastilin - найбільший європейський виробник класичного пластиліну і маси для ліплення інших видів. Для створення своїх продуктів компанія використовує тільки екологічно чисті, натуральні і безпечні для дитячого здоров'я речовини. Займаючись творчістю за допомогою аморфного матеріалу, дитина навчиться висловлювати через вироби власне бачення навколишнього світу. Розвиток дрібної моторики посприяє формуванню корисних навичок в дитячому організмі.

Крім стандартної м'якої маси німецька фірма випускає воскової пластилін. З нього зручно формувати фігурки дрібного розміру. Перед ліпленням малюкам треба тільки трохи зігріти матеріал в долоньках і розім'яти його. Новій лінійці «Бекс Пластилін» притаманний плаваючий ефект. Спеціальний склад різноколірних брусків не дає потонути барвистим дитячим виробам, що дозволяє брати їх з собою в ванну.

Для наймолодших любителів творчого процесу придумано сверхмягкого тісто. Хлопчики і дівчатка з ранніх років можуть приступати до виготовлення кумедних фігурок. Для обробки більш щільного речовини виробник пропонує зручну качалку, вирізні і друковані форми, а також мініатюрний прес, що дозволяє отримувати об'ємні або плоскі деталі різного виду. Дорослі мають можливість купити скульптурний пластилін Becks Plastilin, який призначений для професійного моделювання.

Becks Plastilin має сертифікат якості, сертифікований відповідно до DIN EN ISO 9001 з 1996 року. Всі продукти відповідають стандарту EN 71 та директивам СЕ. Пластилінові товари від Becks Plastilin мають печатку «Spiel Gut».

Концентруючись на розвитку дитини, німецька компанія випускає не тільки масу для ліплення, а й інші набори для творчості. Вивчити ціни і оформити замовлення на продукцію «Бекс Пластилін» можна в інтернет-магазині «ЛіТойс». Оплачену покупку відправлять в будь-який регіон України. Найбільш швидко доставка відбувається в великі міста: Київ, Одесу, Львів, Дніпро, Харків. Отримавши на руки колоритний м'який матеріал, малюк надовго захопиться виготовленням елементів навколишнього світу.

Becks Plastilin - німецький бренд, заснований в 1968 році. Виробник кращого пластиліну для дітей: безпечний, якісний.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору