Як все починалося: історія дитячих дерев'яних іграшок BRIO


Дитячі дерев'яні дороги BRIO на сьогоднішній день є однією з лідируючих марок в цьому сегменті. Наші покупці відзначають неперевершені екологічні стандарти, а також вічне прагнення до досконалості у виконанні кожної деталі тих іграшок, через які пізнають світ Ваші діти. І, крім того, BRIO - це бренд з багатою та цікавою історією.

Історія дерев'яних залізниць BRIO почалася ще в 1884 році в містечку Боалт на півдні Швеції. Там майстер з плетіння кошиків Івар Бенгтссон створив сімейну фабрику з виробництва дерев'яних іграшок. Вже на початку XX століття виробництво було перенесено в місто Осбі, в якому трьома синами Івара була зареєстрована торгова марка BRIO - акронім «Брати Іварссон з Осбі». Тоді асортимент БРІО складався в основному з дитячих конячок і дерев'яних іграшок-каталок. Більше 70 років компанія БРІО була основним постачальником іграшок для дітей Королівського сімейства Швеції.

У 1958 році компанія випустила три іграшки, що стали візитною карткою БРІО: такса на коліщатках, клоун-пірамідка і залізниця з дерева. Особливості залізниці BRIO полягали в тому, що рейки представляли собою дерев'яні бруски з жолобками, по яких рухаються вагончики і локомотиви.

З 2006 року штаб-квартира BRIO стала розташовуватися в місті Мальме. Дитячі дерев'яні іграшки вже тоді експортувалися в 20 країн світу. За останні 10 років колектив компанії БРІО завоював 28 міжнародних нагород за внесок у розвиток ігрової індустрії. За період свого існування марка BRIO зуміла заслужити довіру покупців і зайняти міцні позиції на ринку дитячих іграшок.

Продукція BRIO відповідає найвищим стандартам якості і є не просто розважальні, а й пізнавальні іграшки. Ми пропонуємо набори як для малюків, так і для дітей більш старшого віку.

Для знайомства з можливостями дерев'яних залізниць BRIO Ви можете придбати набір «Моя перша залізниця новачок», що включає всього 18 елементів. Зменшена копія справжнього паровоза, рейковий шлях з дерева, з'їзди з нього на підлогу, підвісний міст, спеціальний відрізок рейок для заїзду на нього і залізничний переїзд складають цей ігровий набір для малюків. Така залізниця є максимально простій і доступній у використанні для дитини, а великий розмір деталей забезпечує безпеку гри. Яскраві червоні, зелені та жовті традиційні кольори BRIO, в яких виконані всі елементи набору, залучають і захоплюють увагу дитини.

Якщо ж Ваші діти вже давно знайомі з нашими дерев'яними залізницями і з задоволенням пізнають світ через іграшки BRIO, ми пропонуємо Вам звернути увагу на набір «Пожежна команда рятувальників». Він дозволить Вашій дитині не тільки захоплююче провести час, а й зануритися в професію пожежника. Гасіння вогню в горах - це непроста і дуже відповідальна задача! Дайте своїй дитині відчути себе начальником пожежної команди, які приймають складні і відповідальні рішення.

Ігри із залізною дитячої дорогою BRIO - це прекрасне проведення часу для всієї родини. Малюк, який представляє себе на місці машиніста вагонного складу, мимоволі розвиває в собі почуття відповідальності, адже йому самому доводиться раз у раз приймати рішення. Саме це задоволення і розвиток через гру гарантує Вам компанія BRIO.

Розвиваючі дерев'яні залізниці BRIO - це іграшки, створені з любов'ю і турботою про Ваших малюків. Екологічність, безпека і довговічність є нашими головними стандартами з самих витоків створення компанії. З усім розмаїттям ігрового світу БРІО, Ви можете ознайомитися в нашому каталозі іграшок. Сподіваємося, Ви знайдете подарунок, який порадує не тільки дітей, а й Вас, шановні батьки!