Наближається День Народження вашої дитини, але у вас абсолютно немає ідей, що йому подарувати? У такому випадку рекомендуємо розглянути варіант покупки конструктора. Вашій дитині буде цікаво його збирати і грати з ним. Більш того ви зможете до нього приєднатися і взяти участь в процесі складання.


Що подарувати дитині на день народження
У цій статті ми розповімо, чим ще може бути корисний конструктор і як його вибрати правильно.

Конструктор - це один з тих рідкісних видів іграшок, які допомагають розвивати інтелектуальні здібності дитини. Наприклад, логічне і просторове мислення, моторику, а також сприйняття форми. І багато другое.Конструктор (Баггі) від інтернет-магазину Keedo

Розвиваючий конструктор можна збирати і розбирати до нескінченності, створюючи нові форми і предмети, при цьому кожен раз не повторившись.

Як вибрати конструктор для дитини?
Перше, на що слід звертати увагу при виборі конструктора, - вік дитини. Далеко не кожен конструктор в цьому плані можна назвати універсальним, оскільки інтелектуальний розвиток на різних етапах дорослішання дитини відрізняється. Знайомство з конструктором можна починати вже з шестимісячного віку. В такому випадку вам ідеально підійде простий блоковий конструктор. Більш детальну інформацію виробники надають на упаковці іграшки.
Блочный конструктор

Для какого бы возраста не был предназначен конструктор, он должен быть сделан из высококачественных материалов и быть внешне привлекательным. Детали должны иметь закругленные края без острых углов, а также быть приятными на ощупь и запах.

Де можна купити якісний конструктор?
Надійний і міцний конструктор за привабливою ціною ви можете придбати в інтернет-магазині LiToys. Тут ви знайдете великий асортимент не тільки конструкторів, а й інших іграшок. Товар можна оплатити готівкою в офісі підприємства, банківською картою або післяплатою. Посилки відправляються в усі міста України «Нової поштою». Кияни можуть скористатися послугами кур'єра або забрати покупку з офісу підприємства.