Понад усе діти люблять гратися.

Мислення малюка є емоційно-предметним. Тому гра виявляється найкращим способом пізнання навколишнього життя. Завдання батьків не лише навчити свою дитину читати, писати та рахувати, а й розвивати бажання вчитися та пізнавати світ. Інтернет-магазин "Litoys" із задоволенням допоможе вам підготувати дитину до школи!

Підготовка до школи охоплює готовність для сприйняття нових знань, спілкуванню з однолітками та самостійної праці. Фізичний розвиток, спортивні заняття, активні ігри на свіжому повітрі – це ознака фізіологічної готовності дітей для гри з м’ячем, вправам з гантелями, скакалками, катанням на самокатах та велосипедах. І цьому сприяє інтернет-магазин "Litoys", який пропонує спортивні товари.

Окрім фізичної, потрібно розвивати й Інтелектуальну готовність, тобто сприйняттю нової інформації, вмінню висловлювати свою думку, міркувати, аналізувати та робити висновки. Тому й рекомендуємо тематично-ігрові набори: побутова техніка, ляльковий театр, супермаркет.

У розділі "Товари для школи" вас чекають магнітні дошки з фігурками тварин, буквами та цифрами, навчальні килимки й розвивальні набори для дітлахів для соціальної готовності, що формує уміння жити за правилами. Охоплює дотримання розпорядку дня, розкладу занять у школі, уміння самостійно працювати та спілкуватися з товаришами.

Для розвитку логіки, мислення та уміння знаходити спільну мову з гравцями вдалим вибором будуть настільні ігри, пазли та інше.

Любі батьки! Граючись з дитиною ми розвиваємо:

  1. Пам'ять. У нашому магазині ви знайдете дитячі книжки, кросворди, енциклопедії.
  2. Посидючість. До ваших послуг конструктори, набори для творчості, 3D ручки.
  3. Моторику пальців. Розмальовки, прописи допоможуть в цьому.

Підсумовуючи, ще кілька порад:

  • Слухайте дитину, спілкуйтеся з нею. Цікавтеся думкою малюка.
  • Мотивуйте та заохочуйте на досягнення результату.
  • Організуйте режим дня та раціон.

Не перезавантажуйте, дозволяйте перепочити. Живіть активно разом з дитиною! Грайтеся з нею! Так ви допоможете їй освоїти навколишній світ!

І в цьому вашим помічником завжди буде магазин дитячих товарів "Litoys"

text

 

Автор: Світлана С.  
e-пошта: komutext@ukr.net 

0982963507