Не варто забувати про те, що і для самої дитини перший рік навчання в школі теж є серйозним стресом - нові звички, велике навантаження, необхідність виконувати домашні завдання саме в той момент, коли так хочеться пограти з улюбленими іграшками і вимога батьків добре вчитися можуть зіпсувати настрій кожному. Показати малюкові, як важливий його перший «похід» в школу для батьків, подарувати любов і підняти настрій в такий відповідальний день, як перше вересня, допоможе чудовий подарунок - м'яка іграшка. Відомо, що в 6-7 років діти все ще потребують таких м'яких, пухнастих друзів, які стануть відмінними «товаришами» по іграх і скрасять труднощі перших днів школи.

 

Яскраві, оригінальні, добрі м'які іграшки

Вибір же самої м'якої іграшки, безумовно, залежить тільки від пристрастей і інтересів самої дитини. Купуючи «м'який» подарунок варто звернути увагу на такі особливості:

 
  • розміри іграшки. Занадто велика м'яка іграшка іноді виглядає недоречно - грати з нею досить важко, місця в дитячій займає багато, а щоб випрати її і позбутися від пилу, що накопичився доведеться звертатися в хімчистку або сушити кілька днів на сонці. Найбільш затребуваними є м'які іграшки середнього розміру, які і коштують зовсім недорого і в зверненні зручні, наприклад Disney Ослик висотою всього 25 сантиметрів;
  • якість матеріалів, наповнювача і роботи. Ідеально, якщо іграшка має сертифікат якості, який гарантує, що матеріали безпечні для малюка;
  • інтереси дитини. Якщо його улюбленими героями є собаки, зайці чи герої якого-небудь мультфільму, то варто вибрати відповідну м'яку іграшку, яка точно припаде до смаку маленькому першокласнику.

Безумовно, м'які іграшки, особливо такі популярні плюшеві ведмедики з сердечками або квітами, дарують найчастіше дівчаткам. Однак і хлопчики можуть оцінити яскравого, привабливого і смішного бегемотика, лемура з мультфільму «Мадагаскар» або веселого зайця Зёму - кому, як не батькам знати, який саме іграшці більшого всього зрадіє маля!